www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1117689

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
IT RENDSZERMÉRNÖK / WINDOWS SERVER ÜZEMELTETÉS (TT-2795)

Feladatok:
  • A vállalat üzleti területeinek (több telephely / kereskedelmi egység) informatikai működéséhez szükséges OPERATÍV TÁMOGATÁS nyújtása HELYI és GLOBÁLIS (nemzetközi szerver rendszer támogatás, WINDOWS SERVER 2008/2012R2, Active Directory) szinten (kb. 50%-50%);
  • NEMZETKÖZI technikai és alkalmazásfejlesztési PROJEKTEKBEN való részvétel és munkavégzés, (al)projektek vezetése;
  • Elsőszintű támogatás nyújtása a helyi vállalati felhasználóknak szoftver- és hardverproblémák esetén;
  • IT Asset management;
  • 2. SZINTŰ és esetenként 3. SZINTŰ támogatás és megoldás nyújtása IT INFRASTRUKTÚRA és SZERVER témakörökben;
  • Globális támogatás: WINDOWS SERVER rendszerek (2008/2012R2) különböző verzióin a teljes vállalati infrastruktúrát kiszolgálóan nyújt RENDSZERADMINISZTRÁTORI felügyeletet, és valósít meg infrastruktúra projekteket.

Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi műszaki/informatikai végzettség;
  • 3-5 éves, multinacionális környezetben szerzett gyakorlat IT támogatás (System Administrator, IT rendszermérnök, általános hardver- és szoftver támogatás), valamint többéves tapasztalat WINDOWS SERVER ÜZEMELTETÉS (IT Infrastructure Engineer, Windows Server Administrator) területen;
  • Windows Active Directory (AD) területen szerzett ismeretek;
  • Aktív, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás;
  • MCSA/MCSE képesítés (Microsoft Certified Solutions Expert), Exchange 2010 ismeret előnyt jelent;
  • SAP ismeretek;
  • Szolgáltatás-orientáltság, megbízhatóság és rugalmasság;
  • Csapatmunka, gyakorlatiasság;
  • Rugalmasság, kiváló problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió