www.cvonline.hu

IT Rendszergazda

  • A hirdetés 1281 napja lejárt

Budapesti székhelyű kereskedelmi vállalat keres

Adattárházi Rendszergazda

munkatársat.

Feladatok:

  • SAP BW rendszerüzemeltetés
    • rendszer működésének ellenőrzése, problémák megoldása/megoldatása
    • fejlesztési igények gyűjtése, konszolidálása, egyeztetése
    • kapcsolattartás a szakértőkkel, fejlesztőkkel
    • adattárházi felhasználók támogatása
    • riportok készítése
  • részvétel további informatikai rendszerek üzemeltetésében, felügyeletében
    • informatikai hálózat, levelező rendszer működésének felügyelete
    • új eszközök, irodai szoftverek telepítése
  • hibabejelentések kezelése, megoldása, továbbítása, nyilvántartó rendszerben való dokumentálása
  • informatikai témákkal kapcsolatos problémák megoldása, javaslatok kidolgozása

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • adattárházi rendszerek ismerete és vagy SAP/SAP BW rendszerüzemeltetési ismeret, szakmai gyakorlat
  • Microsoft kliens/server és/vagy Linux operációs rendszer ismeret
  • informatikai hálózati alapismeret (LAN, WAN)
  • rendszerüzemeltetési szakmai gyakorlat
  • nyugodt, megbízható, alapos munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • rendszer szemléletű gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi cégnél eltöltött gyakorlat
  • controlling szakmai ismert, gyakorlat
  • projektvezetési tapasztalat
  • MS Access ismerete
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • VPN hálózat üzemeltetési tapasztalat

Bérezés, munkakezdés:

  • megállapodás szerint

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő