www.cvonline.hu

IT rendszergazda

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Megbízónk az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő, hazai magánszemélyek tulajdonában álló szoftverház. Magyarország egyik meghatározó informatikai szolgáltató cége, tevékenységének középpontjában üzleti alkalmazás fejlesztés és szállítás áll.

 Feladatok:

  • IT infrastruktúra üzemeltetés
  • felhasználói 2nd level support
  • mérnöki szakértői támogatás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, vagy informatikai végzettség
  • 3-5 éves IT területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Windows Server és Platform (Exchange, Sharepoint, stb.) adminisztrációs ismeretek
  • Hálózati adminisztrációs ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Cisco ismeretek, vizsgák
  • Juniper ismeretek, vizsgák
  • Microsoft vizsgák
  • VMware és Microsoft HyperV ismeretek, vizsgák
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:  Budapest, III. kerület

A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a tanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes, részletes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, cím, telefonszám és pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzelések mellékelésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő