www.cvonline.hu

IT Rendszergazda

  • A hirdetés 294 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi IT csapatba keresünk tapasztalt kollégát a következő pozícióba, egy gyártó vállalat számára:

Pozíció leírása:

IT támogatói feladatok ellátása egy gyártó vállalatnál (nemzetközi és helyi szinten is), ugyanis ITIL rendszerben külföldi hívások is beérkezhetnek a pályázóhoz;
Bejövő hívások és e-mailek fogadása, problémák gyors és hatékony megoldása;
Szükség esetén LEVEL 3 szintre eszkalálás;
Együttműködés a vele egy szinten dolgozó IT-s kollégákkal;
Riporolás az IT vezető részére.

Követelmények:

IT végzettség és releváns tapasztalat (néhány éves már elég);
Aktív angol nyelvtudás;
Lehetőség szerint környékbeli lakos (Esztergom-Tata-Tatabánya és régió), a bejárás miatt;
Szakmai ismeretek a köv. területeken (nem szükséges mindegyik területen!): Active Directory, Microsoft Dynamics AX and CRM, Remote Desktop Services 2012R2, SharePoint 2013, Exchange, Skype for Business 2015).

Munkavégzés helye:

Esztergom régió, Komárom-Esztergom megye (Tata / Tatabánya régióból is bejárható távolság)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria és teljes bejárástámogatás.
Nemzetközi, támogató környezet.
Stabil csapat.
Angol nyelvhasználat aktívan.
Work-life balance a való életben. :)

Helyek Budapest
Tatabánya
Nyergesújfalu
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség