www.cvonline.hu

IT Rendszergazda-Székesfehérvár (Ref.szám: FE-1339)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.01.02.
Hirdetés azonosító: 982930

Feladatok:

  • IT infrastruktúra implementálása, működtetése, folyamatos fejlesztése
  • Hálózati struktúra optimalizálása
  • Windows szerverkörnyezet üzemeltetése
  • Hálózatbiztonság felügyelet és irányelvek definiálása
  • Egységesítés és harmonizálás a teljes IT-infrastruktúra területén
  • Az üzemeltetési költségek folyamatos monitorozása
  • Hibaelhárítás, a felmerülő problémák hatékony megoldása
  • Központi IT projektek támogatása
  • SAP bevezetés támogatása IT oldalról
  • Belső és külső auditok támogatása IT oldalról

Elvárások:

  • IT végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat azonos vagy hasonló pozícióban a következők területen:
    • szerver üzemeltetés (Microsoft Windows Server 2012)
    • hálózati eszközök és szolgáltatások használata, fejlesztése (Active Directory, wifi, Cisco)
    • adatbázis-kezelés, szerver üzemeltetés (Microsoft SQL, SAP HANA, SAP ASE)
    • vállalati vírusvédelem (McAfee)
    • kliens felügyeleti rendszer működtetése (Landesk)
    • vállalatirányítási rendszer felügyelet (SAP)
    • gyártás informatikai támogatása, stb.
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Önálló, felelősségteljes és célorientált munkavégzés
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Motiváló bérezés, széles körű béren kívüli juttatások!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1339-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória IT / Informatika
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő