www.cvonline.hu
IT rendszergazda (Referenciaszám: PJ3994)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.09.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 985204
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

IT rendszergazda

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- IT infrastruktúra implementálása, működtetése, folyamatos fejlesztése
- Hálózati struktúra optimalizálása
- Windows szerverkörnyezet üzemeltetése
- Hálózatbiztonság felügyelet és irányelvek definiálása
- Egységesítés és harmonizálás a teljes IT-infrastruktúra területén
- Az üzemeltetési költségek folyamatos monitorozása
- Hibaelhárítás, a felmerülő problémák hatékony megoldása
- Központi IT projektek támogatása
- SAP bevezetés támogatása IT oldalról
- Belső és külső auditok támogatása IT oldalról

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Informatikai végzettség
- Önálló, felelősségteljes és célorientált munkavégzés
- Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban is
- Utazási hajlandóság (külföld)
- Legalább 3 éves szakmai tapasztalat azonos vagy hasonló pozícióban a következő területeken:

  • szerver üzemeltetés (Microsoft Windows Server 2012)
  • hálózati eszközök és szolgáltatások használata, fejlesztése (Active Directory, wifi, Cisco)
  • adatbázis-kezelés, szerver üzemeltetés (Microsoft SQL, SAP HANA, SAP ASE)
  • vállalati vírusvédelem (McAfee)
  • kliens felügyeleti rendszer működtetése (Landesk)
  • vállalatirányítási rendszer felügyelet (SAP)
  • gyártás informatikai támogatása

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális környezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Fejér