www.cvonline.hu

IT rendszerfejlesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 1049011
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk IT rendszerfejlesztő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Üzleti intelligencia rendszerek fejlesztése, tesztelése
  • BI (business intelligence) rendszer bevezetésével kapcsolatos feladatok
  • Üzleti igények felmérésem való közreműködés
  • Technikai specifikáció kialakításában való közreműködés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Mérnöki, informatikai vagy matamatikai karon folytatott tanulmányok
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: heti 20 - 40 óra közötti vállalás hétfő és péntek között

Előnyt jelent:

  • SQL
  • PL/SQL
  • Adattárház ismeretek
  • BI (business intelligence) ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.