www.cvonline.hu

IT rendszeradminisztrátor

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A LEROY-SOMER csoportjához tartozó IMI Elektromos Gépeket Gyártó Kft. (Iklad, Pest megye) munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az IT rendszer és a felhasználók adminisztrációja, változások nyilvántartása, dokumentumok vezetése
  • Az elfelejtett jelszavak alaphelyzetbe állítása, a letiltott felhasználók és gépek újra engedélyezése
  • Részvétel a munkavállalók oktatásában, felhasználók támogatása
  • IT rendszer Tier 1 szintű hibakezelése, hibák továbbítása magasabb szintre
  • Részvétel a vállalat IT infrastruktúrájának folyamatos fejlesztésében, a biztonság és rendelkezésre állás növelésében, IT költségek csökkentésében
  • az ISO 9001 által előírt minőségi követelmények betartása az IT területén
  • 5S alapelveinek alkalmazása a mindennapi gyakorlatban
  • Bizalmas, korlátozott hozzáférésű információkat kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves, rendszerüzemeltetés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Szoftver ismeret: Windows 7,  2008 ill. 2012 Server, Linux, Ms Office 2010: Access Excel Word Outlook, Autocad LT. Előny: IBM AS/400, Pro/Engineer, vmWare, Landesk
  • Irodatechnikai eszközök ismerete
  • Önállóság, rendelkezésre állás, jó logikai képesség
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Nyitottság a tanulásra és fejlődésre

Amit kínálunk:

  • multinacionális háttér
  • kedvező juttatási csomag
  • hosszú távú együttműködés
Helyek Iklad
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő