IT rendszer adminisztrátor - Kecskemét (Referenciaszám: HM-1012)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.03.25.
Jelentkezési határidő: 2017.04.18.
Hirdetés azonosító: 840740

Elvárások:

  • Informatikus végzettség, diploma előny
  • 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább egy év LAN adminisztrációs gyakorlat
  • UNIX, WINXP/Server 2008, Active Directory, SQL, Virtualization (VMware) alapos ismerete
  • Stressz tűrő és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Két műszakos munkarend vállalása!

Főbb feladatok:

  • IT rendszer adminisztráció
  • Operációs rendszerek telepítése, hibaelhárítás
  • 1. és 2. szintű támogatás hardver és szoftver oldalról egyaránt
  • Felhasználók támogatása, tréningek szervezése és megtartása
  • Biztonsági intézkedések végrehajtása
  • Műszaki dokumentációk készítése és azok karbantartása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények

A munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű cégcsoport autóipari beszállítással foglalkozó kecskeméti gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1012-es referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória IT / Informatika, Rendszeradminisztrátor, Mérnök / Műszaki
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő