www.cvonline.hu

IT remote & helpdesk gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1028124

Feladatok:

  • Ügyfelektől beérkező hívások fogadásának kezelése, tájékoztatás adása a termékekkel kapcsolatban szakmai kérdésekben, telefonon és e-mailen keresztül; hibajegyek kezelése, problémák orvoslása, szakmai tanácsok adása illetve esetleges dokumentálása,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban,
  • Magas szintű informatikai ismeretek (Windows Desktop/Server, TCP/IP hálózatok és hálózati eszközök alapos ismerete),
  • Adatbázisok kezelésének ismerete (MSSQL,PostgresSQL),
  • Linux/OSX ismerete,
  • Telefonos operációs rendszerekben való jártasság
  • Programozási nyelvek ismerete (Java,C,C++),
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiegyensúlyozott, türelmes személyiség
  • Jó konfliktuskezelő és jó stressz tűrő készség.

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen KON_ITHELP!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztásban