www.cvonline.hu

IT Recruitment Team Leader

  • A hirdetés 106 napja lejárt

Feladatok

  • 7 fős recruitment csapat szakmai vezetése, mentorálása, valamint napi munkájuk koordinálása

  • Képzések kidolgozása, megszervezése

  • Recruitment prioritások meghatározása

  • Recruitment csapat motiválása, értékelése, riportáltatása

  • IT toborzási projektek eredményes lebonyolítása

  • Toborzás-kiválasztási feladatok ellátása, a folyamat fejlesztése (közösségi média aktív használata, potenciális jelöltek körének bővítése)

  • Ügyféligények felmérése

  • Álláshirdetések igényes elkészítése, megfogalmazása

  • Potenciális jelöltek felkutatása, együttműködve a researcherekkel

  • Interjúk lebonyolítása, jelöltek értékelése, interjú lapok elkészítése

  • Folyamatos, proaktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, igény szerint piackutatások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Munkaerő-közvetítési területen, hasonló munkakörben szerezett több éves releváns tapasztalat (mérnöki és/vagy IT szektor erősen preferált)

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS Office ismerete

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Proaktivitás

  • Ügyfélközpontú szemlélet

  • Cél- és sikerorientált hozzáállás

  • Kitartás, „nem adom fel”szemlélet

  • Megbízhatóság

  • Önállóság

Egyéb információ

  • Kellemes munkahelyi környezet

  • Kutya- és biciklibarát munkahely

  • Gyümölcsnap minden kedden

  • Fiatalos, jókedvű, kreatív csapat

  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű Önéletrajzát a pozíció név megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás