www.cvonline.hu
IT Recruitment Specialist
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1199032
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Cégünk, a Bluebird International Zrt. 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával. Ha szeretnél vidám, fiatalos csapatban, inspiráló és modern környezetben dolgozni, jelentkezz! Magyarországon és Ausztriában partnereink száma egyre bővül, ezért új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Új kollégánk teendői:

  • IT toborzási és kiválasztási projektek teljes körű kezelése
  • Potenciális jelöltek szűrése, felkutatása
  • Beérkező jelentkezések nyomon követése
  • Személyes, illetve telefonos interjúk lebonyolítása
  • Mindenkori partner igényeinek megfelelő szakmai, és esetenként személyiségre vonatkozó jellemzés készítése
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása
  • Ügyféligények felmérése, elemzése
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás jelöltekkel és ügyfelekkel
  • Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséged van
  • Kimondottan IT szakemberek toborzásában, erőforrás kihelyezésben szereztél szakmai tapasztalatot
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudással bírsz
  • Eredmény orientált, magabiztos, kommunikatív és precíz vagy,
  • Lelkes, ambiciózus, fejlődni vágyó személyiség, aki szeret és tud önállóan dolgozni.
  • Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Összeszokott, sikeres, vidám csapat
  • Folyamatos képzések
  • Előrelépési lehetőség
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió

    Egyéb hasonló állások Önnek
    IT recruitment gyakornok

    HAYS Hungary Kft.

    Miről szól ez a pozíció? IT fókuszú toborzási g...
    Budapest

    Recruitment Specialist - external

    IT Services Hungary Kft.

    Searching for candidates Using creative and inn...
    Budapest

    Recruitment Team Leader

    Randstad Hungary Kft.

    Our multinational client is a prestigious compa...