www.cvonline.hu

IT Recruitment Gyakornok

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Csatlakozz a Qualysoft IT Recruiter csapatához, és tanulj meg mindent az IT recruitmentről!

Szívesen megismerkednél az IT világával és érdekel a toborzás/kiválasztás? Szeretnél elhelyezkedni egy, a piacon is ismert és elismert vállalatnál? Motivál a jó hangulat és a fejlődési lehetőség? Akkor a Qualysoft-nál a helyed!

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységünkben nagy hangsúlyt helyezünk a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A Qualysoft küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Jelenleg holdingtársaságunk budapesti irodájába keresünk HR gyakornokot, aki IT recruitereinket segítené a mindennapi munkában.

Mik lennének a feladataid?

·         Külső/belső adatbázisokban a megfelelő jelöltek felkutatása

·         Az alkalmas CV-k leválogatása

·         Önéletrajzok belső adatbázisunkba való rögzítése

·         Telefonos előszűrések lebonyolítása

·         Interjúk szervezése

·         Egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Mik az elvárásaink?

·         Nappali tagozatos jogviszony releváns területen

·         Heti 25-30 óra munkavégzés

·         Angol nyelv minimum középszintű ismerete

·         Lendületes, kitartó hozzáállás

·         Pozitív, monotonitást is tűrő személyiség

·         Rendkívüli pontosság, precizitás

Mit ajánlunk?

·         Folyamatos fejlődést/tanulást mind recruitment, mind IT területen

·         Jófej, fiatal, segítőkész kollégákat

·         Színes vállalati programokon való részvételt

·         Versenyképes fizetést

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz bátran a E-mail cím megjelenítése email címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol