www.cvonline.hu

IT Recruitment Consultant (kötetlen munkaidő)

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Megbízónk:

Informatikai pozíciók toborzás-kiválasztására szakosodott, magyar tulajdonú tanácsadó cég. Működésük alapja a hatékonyság, az eredményesség és az ügyfelekkel ápolt jó kapcsolat.

Egyedi lehetőséget kínálnak, amennyiben:
  • Fontos számodra az önállóság, az önmegvalósítás, a rugalmas időbeosztás
  • Motivál, hogy minden támogatást megkapsz, mégis teljes felelősséget élvezel
  • Inspirál, ha dinamikus, eredményorientált társakkal alkotsz egy különleges csapatot
  • Fontos számodra az anyagi kiszámíthatóság és hogy a sikereid a juttatásaidban is megmutatkozzanak
  • Késznek érzed magad, arra, hogy kilépj a mókuskerékből és új szintre elemeld a karriered
Feladatok:
  • Komplex recruitment folyamatok teljes körű menedzsmentje, a pozíció felvételétől az ügyfelek piaci információkkal való ellátásáig
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, szakmai vezetőkkel magyar és angol nyelven
  • Jelöltek felkutatása, szűrése, interjúztatása, a legmodernebb keresési technikák alkalmazásával
  • Partnertalálkozókon, tárgyalásokon való részvétel
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Informatikai keresésekben szerzett recruitment tapasztalat
  • Nyitottság, igény a folyamatos fejlődésre
  • Szolgáltatói attitűd
  • Eredményorientáltság
Amit ajánlunk:
  • Kötetlen munkaidő - akár részmunkában is
  • Változatos, felelősségteljes munka
  • Kiváló munkakörülmények, Gellérthegyi iroda
  • Minőségi ügyfélkör - teljesíthető megbízások
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás