www.cvonline.hu

IT recruiterek figyelem!

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.

IT recruiterek figyelem! Itt a lehetőség, hogy csatlakozzatok Magyarország piacvezető munkaerő közvetítő cégének több mint 90 főt számláló tanácsadói csapatához!

Ha szeretnéd eddigi recruitment tapasztalatodat cégünk egyik sztárcsapatában továb

Pozíció leírása / Job description

Ha szeretnéd eddigi recruitment tapasztalatodat cégünk egyik sztárcsapatában továbbfejleszteni, itt az idő! Nálunk kimaxolhatod a 360 fokos tanácsadói modellt, az end-to-end recruitment mellett ügyfélkapcsolatok és üzletfejlesztés terén is a legjobbaktól tanulhatsz!
Munkaköröd része lesz majd:
- End-to-end recruitment folyamat teljes körű lebonyolítása
- Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
- Új, potenciális ügyfelek megkeresése, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelés elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

Amivel rendelkezned kell:
- IT/Telco recruitment területén szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Felsőfokú aktív angol nyelvtudás
- Dinamikus, pozitív személyiség
- Professzionális kommunikáció

Amit kínálunk / Offer

Amit mi biztosítunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér
- Hosszú távú karrierlehetőség
- Fiatalos, lendületes, csapat
- Modern, napfényes iroda

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -