www.cvonline.hu
IT Recruiter
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.03.11.
Jelentkezési határidő: 2016.03.09.
Hirdetés azonosító: 896575
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Cégünk 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával Magyarországon, Németországban, illetve Ausztriában. Célunk, hogy megrendeléseink mennyiségének dinamikus növekedése mellett is kiemelkedő színvonalú szolgáltatást nyújtsunk megrendelőink részére, ezért hosszú távra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • IT toborzási és kiválasztási projektek teljes körű kezelése

  • Potenciális jelöltek szűrése, felkutatása

  • Személyes, illetve telefonos interjúk lebonyolítása

  • Mindenkori partner igényeinek megfelelő szakmai, és esetenként személyiségre vonatkozó jellemzés készítése

  • A projektekhez kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása

  • Ügyféligények felmérése, elemzése

  • Kapcsolattartás a partnercégek képviselőivel
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • HR területen vagy IT szektorban szerzett releváns szakmai tapasztalat

  • Toborzás és kiválasztás terén szerzett szakmai tapasztalat

  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság

  • Empátia

  • Előnyök

  • Kimondottan IT szakemberek toborzásában, erőforrás kihelyezésben szerzett szakmai tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka

  • Összeszokott, sikeres csapat

  • Folyamatos képzések

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió