www.cvonline.hu

IT recruiter

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.10.17.
Hirdetés azonosító: 1163434
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A recruitment folyamat támogatása, toborzás-kiválasztási feladatok teljes körű ellátása, esetenként HR generalista folyamatokban történő részvétel.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Toborzás és kiválasztási feladatok teljes körű ellátása, illetve egyéb HR folyamatok működtetésében való közreműködés (karrier, tehetségmenedzsment, teljesítményértékelés) (Alapvetően 70 %-ban IT recruitment feladatok)

• Jelölt adatbázisok, HR rendszerek napi szintű használata

• Beérkező önéletrajzok feldolgozása, telefonos előszűrések

• Új toborzási csatornák felkutatása, munkaerőpiaci trendek követése

• Álláshirdetési kampányok kezelése (online és offline)

• Kapcsolattartás állásportálokkal, egyetemekkel, ügynökségekkel

• Munkatársi ajánlási program működtetése, céges rendezvények koordinálása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Egyetemi vagy főiskolai szakirányú diploma

• Ideális esetben 2 év intenzív IT recruitment gyakorlat

• Középfokú angol nyelvtudás

• Magabiztos felhasználói szintű excel tudás

• Nyitottság a folyamatos szakmai fejlődésre

• Proaktivitás

Előny:

• HR generalista tapasztalat

• Munkajogi ismeretek

• Professzionális excel ismeretek

• Részvétel teljesítményértékelési/karrier/tehetségmenedzsmenttel kapcsolatos projektek kiépítésében és önálló működtetésében.

Nyelvtudás:

Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a magyar piacon elismert IT tanácsadó és szolgáltató cég.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Béren kívűli kiváló juttatási csomag

• Szakmai fejlődési lehetőség

• Modern iroda és munkakörnyezet

• Nyelvtanulási lehetőség (angol és német)

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Humán erőforrás
Régió