www.cvonline.hu

IT Recruiter

  • Frissítve 121 napja

Feladatok

  • Munkaerő-közvetítési projektek teljes körű eredményes lebonyolítása IT területen toborzás-kiválasztási feladatok ellátása, folyamatának fejlesztése (közösségi média aktív használata, potenciális jelöltek körének bővítése)

  • Ügyfél igényeinek felmérése

  • Álláshirdetések igényes elkészítése, megfogalmazása

  • Potenciális jelöltek felkutatása

  • Interjúk lebonyolítása, jelöltek értékelése, interjú lapok elkészítése

  • Folyamatos, proaktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, igény szerint piackutatások készítése

  • Munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

  • Asszisztensek munkájának támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Munkaerő-közvetítési területen IT szektorban szerzett tapasztalat

  • Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Elvárt személyiségjegyek:

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Proaktivitás

  • Ügyfélközpontú szemlélet

  • Cél- és sikerorientált hozzáállás

  • Kitartás, „nem adom fel”szemlélet

Egyéb információ

Rólunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet

  • Kutya- és biciklibarát munkahely

  • Gyümölcsnap minden kedden

  • Fiatalos, jókedvű, kreatív csapat

  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű Önéletrajzát a pozíció név megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest