www.cvonline.hu

IT recruiter

Piacvezető nemzetközi partnercégünk fő tevékenységét tekintve informatikai szolgáltatásokat nyújt világméretű cégek számára. Folyamatos bővüléseik miatt IT recruiter kollégát keresnek az alábbi feltételekkel:

Elvárások:
  • Min. 1-2 év toborzás-kiválasztás terén szerzett tapasztalat (IT területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Nyitott, pozitív gondolkodás
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
Feladatok:
  • Jelöltek felkutatása különböző forrásokat használva
  • Interjúk megszervezése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel, ajánlatok kiadása
  • Jelöltprofilok és a szükséges beszámolók, riportok elkészítése
Amit kínálnak:
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • IT toborzás-kiválasztás terén szakmai fejlődési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Jól felszerelt, kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest