www.cvonline.hu

IT Recruiter (QS-6663)

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. Vállalatunk küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Csatlakozz IT Recruiter csapatunkhoz, és tanulj meg mindent az IT recruitmentről!

Feladatok:

- Jelöltek felkutatása hagyományos és alternatív módszerekkel

- Aktív social media jelenlét

- Telefonos és személyes interjúk elvégzése

- Szakmai interjúztatókkal egyeztetés

- Ügyfelekkel/kollégákkal való kapcsolattartás a jelöltek kapcsán

- Teljes toborzási folyamat nyomon követése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség

- Toborzás területen szerzett tapasztalat (IT előny)

- Kitartó, eredményorientált hozzáállás

- Legalább erős középfokú angol nyelvtudás

- IT affinitás

- Nyitott, kommunikatív személyiség

Amit tőlünk kaphatsz:

- Jó hangulatú, összetartó csapat tagja leszel

- Megtanulsz egy nagyon keresett szakmát

- Versenyképes fizetést kapsz mindezért

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérünk, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre.