www.cvonline.hu

IT Recruiter Gyakornok

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.01.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1167251

Pozíció leírása / Job description

Bővülő, informatikai keresésekkel foglalkozó csapatunk részére keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot.
Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!
- Szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt tanácsadóinkkal
- Önéletrajzok előszűrése
- Telefonos és személyes interjúk menedzselése (nyelvtudás ellenőrzése)
- Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel
- Álláshirdetések szerkesztése
- Interjúk szervezése
- Adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- Nappali hallgatói jogviszony még legalább fél évig
- Minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
- Jó kommunikációs készség
- Talpraesettség
- Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Rugalmasan oszthatod be az idődet!
- Kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk.
- Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető.
- Lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni.
- Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!
- Hasznos piacismeretet szerezhetsz ügyfeleink megismerésével

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján