www.cvonline.hu

IT Recruiter gyakornok

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Érdekel a HR szakma? Szeretnél gyakorlati tudást szerezni már a tanulmányaid alatt? Ha igen, akkor Téged keresünk! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz értékes tapasztalatokat!

Leendő feladataid:

  • IT szakemberek toborzásában való aktív részvétel,

  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése IT területen

  • Projekt munkákban való aktív részvétel

  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken

  • Önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,

  • Interjúk szervezése, tesztíratás,

  • Adminisztrációs feladatok.

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,

  • HR és/vagy IT terület iránti érdeklődés,

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,

  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,

  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek.

  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amiben számíthatsz ránk:

  • Rugalmas munkarend, amelyet az iskolához igazíthatsz,

  • Szakmai fejlődési lehetőség,

  • Szakmai gyakorlat igazolása az iskola felé

Előny:

  • Informatikai végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás