www.cvonline.hu

IT Recruiter – HR Manager

  • A hirdetés 1160 napja lejárt

IT Recruiter - HR Manager WANTED!

Start ASAP!

Brit-magyar tulajdonú informatikai fejlesztéssel foglalkozó Partnerünk számára keresünk IT Recruiter - HR Manager munkatársat azonnali kezdéssel, egy jól összeszokott – családias hangulatú, kitartó, motivált csapatnak a fejlesztésére, bővítésére, megtartására és összefogására.
A fókusz a cég terveinek, céljainak, bevételi számainak, létszámbővülési adatainak meghatározása.
Partnerünk ez év végéig 3-6 fővel szeretné bővíteni csapatának létszámát (a jövőre nézve negyed és éves terv meghatározása pozíciókra bontva).

Feladatok:
Toborzás-kiválasztás
•    Munkaköri specifikációk meghatározása
•    Pozíció leírások elkészítése
•    Külső-belső hirdetési csatornák használata és a keresési módszerek meghatározása
•    Korábban a céghez jelentkezett pályázók áttekintése, dokumentálása, illetve újbóli felkeresése
•    Kiválasztási folyamat kidolgozása és személyes interjúk lebonyolítása

Teljesítményértékelés
•    Az egyéni tervek meghatározása és nyomon követése
•    KPI meghatározása, mérése és javaslattétel a fejlesztendő területekre

Javadalmazás
•    Javadalmazási rendszer átstrukturálása
•    Fizetések, bérsávok átgondolása
•    Bónuszrendszer kialakítása
•    A bónuszkifizetések megtervezése
•    Az egyéni és projektszintű számok meghatározása

Sales & Marketing
•    Az újonnan beérkező projectek lebonyolítása
•    Ügyféltalálkozók megszervezése
•    Brosúrák, anyagok elkészítése
•    Sajtóban, honlapon, egyéb más fórumon a cég kommunikációjának képviselete

Munkaügy
•    Munkaszerződések áttekintése
•    Adatbázis rendszerezés

Képzés & Szervezetfejlesztés
•    Tréningek megszervezése
•    Szakmai fórumokon való részvétel
•    Belső tréning lebonyolítása
•    Karrier menedzsment
•    Csapatépítő tréningek

Riportálás
•    Heti riportálás a menedzsment számára

Elvárások:
•    Több éves IT területen szerzett toborzás-kiválasztási tapasztalat (vállalati oldal előny, de nem feltétel)
•    Felsőfokú végzettség
•    Aktív angol nyelvtudás
•    Proaktív és kreatív hozzáállás
•    Kiváló problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség

Kompenzáció:
•    Versenyképes alapfizetés
•    Átlag feletti cafetéria
•    Céges laptop
•    Céges mobiltelefon
•    Távmunka lehetősége
•    Adott esetben céges parkolóhely biztosítása

A szíved csücske az IT?
Szeretnél egy profin működő, minőségi szolgáltatást nyújtó családias hangulatú IT cégnél dolgozni?
Rutinosan mozogsz a fent említett feladatokban, leginkább az IT toborzás-kiválasztás területén?

Akkor itt az idő, ne habozz, küldd a CV-d a E-mail cím megjelenítése-ra!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő