www.cvonline.hu

IT Projektvezető/tanácsadó

  • A hirdetés 712 napja lejárt

B03PV

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközi partnerkapcsolatokkal rendelkező vállalkozás. Európai nagyvállalati ügyfeleink számára elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés és professzionális tesztelés területén kínálnak megoldásokat.

Feladatok:

  • Riportolás a menedzsment felé
  • Követelmény analízis és eredményének dokumentálása
  • Ajánlatírás és/vagy annak menedzsmentje
  • ÜgyfélkapcsolattartásÜgyfél részére átadandók minőségének biztosítása, határidő és budget kontrollja
  • Szoftverfejlesztő csapat vezetése

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • Több éves menedzsment/projektvezetési tapasztalat szoftverfejlesztési területen
  • Vezetőkészség, felelős személyiség
  • Határozottság, agilitás, jó kommunikáció

Előny:

  • Szoftverfejlesztői múlt
  • PMP minősítés

Szakmai önéletrajzát a „B03PV” hivatkozási számmal várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol