www.cvonline.hu
IT projektvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.10.
Hirdetés azonosító: 986203
lejárt

Pécsi informatikai partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyféllel, teljes körű, egykapus ügyfélmenedzsment
  • Követelmény-specifikáció készítése, dokumentálása
  • IT megoldási koncepciók kialakítása, projektterv és kalkulációk elkészítése
  • Ajánlatadás, -írás és annak menedzsmentje
  • Szoftverfejlesztő, megvalósító csapat vezetése, koordinálása a kivitelezés során
  • Ügyfél részére átadandók minőségének biztosítása, határidő és budget kontrollja
  • Riportálás a menedzsment felé

Elvárások:

  • Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • Több éves menedzsment/projektvezetési tapasztalat szoftverfejlesztési területen
  • Vezetőkészség, felelős személyiség
  • Határozottság, agilitás, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Szoftverfejlesztői múlt
  • Angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Azonnali kezdés
  • Gyors szakmai karrierlehetőség
  • Nemzetközi és hazai projektek
  • Fiatalos vállalati kultúra

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.