www.cvonline.hu

IT projektvezető

  • A hirdetés 337 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Rendszeres kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, egyeztetések, találkozók szervezése
  • A megvalósítandó projekt alapfolyamatainak átlátása
  • Projekt ütemtervének, erőforrástervének elkészítése, rendszeres karbantartása
  • A projektmenedzsment tevékenységhez tartozó folyamatok, dokumentumsablonok, támogató eszközök használata, azok folyamatos karbantartása, alkalmazásuk felügyelete
  • Projektdokumentációk készítése, kommunikálása
  • Projektek értékelése, tanulságok visszacsatolása
Elvárások:
  • Legalább 2 év projektvezetői tapasztalat
  • IT területhez kapcsolódó végzettség vagy több éves tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési projektekben való korábbi részvétel
  • IT technológiák ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Nyitottság, friss gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
Előny:

Projektmenedzseri vizsga (PMP, PPM, IPMA, egyéb)

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő