www.cvonline.hu
IT Projektvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 896530
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerük számára keresünk megfelelő embereket az alábbi munkakörbe:

IT projektvezető

Feladatok

  • Projektek előkészítése döntéshozatalra, szükséges erőforrások megtervezése, erőforrás ütközés esetén a projekt érdekeinek képviselete a szükséges erőforrások biztosítása érdekében

  • Projektek operatív irányítása

  • Szakmai döntések előkészítése, szakmai anyagok véleményeztetése, döntés előkészítés menedzselése

  • Projektek megvalósulását biztosító informatikai szerződések menedzselése.

  • Projekt adminisztráció biztosítása

  • Projekt- és egyéb szakmai egyeztető értekezletek szervezése, irányítása
  • Elvárások

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai műszaki/gazdasági végzettség

  • Minimum 3 éves informatikai projektvezetési tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Jó szervezőkészség

  • Jó kommunikációs készség

  • Amit ajánlunk

  • Munkavégzés helye:

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió