www.cvonline.hu
IT Projektvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 821176
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerük számára keresünk megfelelő embereket az alábbi munkakörbe:

IT projektvezető

Feladatok:

  • Projektek előkészítése döntéshozatalra, szükséges erőforrások megtervezése, erőforrás ütközés esetén a projekt érdekeinek képviselete a szükséges erőforrások biztosítása érdekében
  • Projektek operatív irányítása
  • Szakmai döntések előkészítése, szakmai anyagok véleményeztetése, döntés előkészítés menedzselése
  • Projektek megvalósulását biztosító informatikai szerződések menedzselése.
  • Projekt adminisztráció biztosítása
  • Projekt- és egyéb szakmai egyeztető értekezletek szervezése, irányítása

Követelmények:

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai műszaki/gazdasági végzettség
  • Minimum 3 éves informatikai projektvezetési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió