www.cvonline.hu
IT Projektvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.05.16.
Hirdetés azonosító: 804322
lejárt

Partnerünk dinamikusan fejlődő vállalat, aki egyedi megoldásokat biztosít ügyfelei számára nagy biztonságú informatikai számítóközpontok és épületfelügyeleti rendszerek kialakításában, alkalmazásában. Az alábbi pozíció betöltésére keresnek munkatársat:

Feladatok:

  • Ügyfelek hálózatépítési igényeinek felmérése, ajánlatok készítése
  • Ügyfélprojektek informatikai megtervezése, ütemezése
  • Komplex IT hálózatépítési feladatok levezénylése
  • A telepítendő rendszerek, eszközök telepítésének irányítása, a telepített eszközök beállításának, beüzemelésének ellenőrzése (tesztelés),
  • Kiviteli- és megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása és dokumentálása
  • Alvállalkozói teljesítések ellenőrzése, szerződéses teljesítések lezárása, utókalkuláció készítés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, informatikai mérnök) végzettség
  • Főbb passzív és aktív hálózati elemgyártók, forgalmazók, piaci szereplők ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 5 éves munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, MS Project, AutoCAD)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (második európai nyelv ismerete előnyt jelent)

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • komplex feladatok, szakmai kihívások, egyedülálló projektlehetőségek
  • stabil, megbízható vállalati háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.