www.cvonline.hu

IT Projektvezető

  • A hirdetés 1295 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

IT Projektvezető munkatársat

Főbb feladat az informatikai fejlesztési és támogatási projektekben való közreműködés az alábbiak szerint:

  • Ügyfél oldali kapcsolattartás (igényfelmérés, visszacsatolás, az üzleti folyamat megismerése)
  • Igények megfogalmazása, dokumentálása
  • Projekttervek (erőforrás, ütemterv) készítése
  • Üzleti elemzés készítése
  • Költséghatékonyság vizsgálata
  • Projektértekezletek szervezése
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, rendszeres monitoring jelentések készítése
  • Közreműködés a fejlesztett IT alkalmazások bevezetésben, tesztelésében

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Min. 3 éves gyakorlat IT projectek irányításában
  • IT folyamatok és technológiák ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, rendszerszemlélet
  • Jó dokumentálási, fogalmazási képesség
  • Párhuzamosan futó projektek egyidejű kezelése

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • SQL nyelv ismerete
  • Webes fejlesztési és/vagy térinformatikai tapasztalat

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő