www.cvonline.hu

IT projektvezető

  • A hirdetés 1299 napja lejárt

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • banki projektek sikeres megvalósításának irányítása, a kitűzött projektcélok teljesítés
  • felelősség a budget és határidő tartásában
  • projekt költségvetés készítése, felhasználásának felügyelete
  • ütemezés elkészítése, határidők betartatása
  • a megvalósítás operatív irányítása, projektadminisztráció vezetése, projekt- és egyéb szakmai egyeztető értekezletek szervezése, irányítása
  • szükséges erőforrások megtervezése, erőforrás ütközés esetén a projekt érdekeinek képviselete a szükséges erőforrások biztosítása érdekében
  • kockázatok, együttműködők közötti érdekellentétek, konfliktusok kezelése
  • projekt státuszjelentések készítése

Elvárások:

  • min. 5 év projektvezetői gyakorlat pénzügyi vagy telekom szektorban/multinacionális környezetben
  • aktív tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • felsőfokú közgazdasági/ mérnöki /informatikai végzettség
  • pénzügyi projektekben szerzett tapasztalatok
  • vezetői gyakorlat
  • strukturált gondolkodásmód
  • jó szervezőkészség
  • jó kommunikációs készség