www.cvonline.hu

IT Projektvezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.11.07.

Partnerünk IT Projektvezető pozícióba keres kollégát.

Pozíció leírása / Job description

- IT fejlesztési projektek operatív vezetése
- Projekt csapat munkájának koordinálása
- Projekt dokumentálási rend kialakítása és működtetése
- Projektek terjedelmének, erőforrás- és költségigényének, valamint ütemezésének megtervezése és követése
- Folyamatos kapcsolattartás az érintett üzleti és IT területekkel, valamint a szállítókkal
- Rendszeres projekt jelentések készítése, és a projektmenedzsmenthez kapcsolódó további adminisztratív tevékenységek elvégzése
- Projektek dokumentációjának biztosítása
- Együttműködés az üzleti elemzőkkel
- Stakeholder elemzés készítése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- 1-3 éves, IT projektekben szerzett projektvezetői gyakorlat
- Projekt menedzsment képzettség, módszertanok ismerete előny
- Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség
- Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás
- „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
- Utazási hajlandóság (belföldön)

Amit kínálunk / Offer

- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Kellemes munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Projektvezető

Ganzair Kompresszortechnika Kft.

  A Ganzair Kompresszortechnika Kft munkatársat...
Kiskunhalas, Bács-Kiskun

BECOM Electronics Hungary Kft.

A Becom Electronics GmbH leányvállalata vagyunk...
Környe, Komárom-Esztergom

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. ...
IX. kerület, Budapest, Pest