www.cvonline.hu

IT Projektvezető

  • A hirdetés 320 napja lejárt
Partnerünk

Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cég keres munkatársat IT projektvezető pozíció betöltésére.

Feladatok
  • Rendszeres kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, egyeztetések, találkozók szervezése
  • Részvétel a projekt előkészítési fázisában, specifikációs folyamatban, a megrendelő igényeinek megértése, továbbítása a csapat felé
  • Projekt ütemtervének, erőforrástervének elkészítése, rendszeres karbantartása
  • Részvétel a projekt mérföldköveinek meghatározásában
  • Napi szintű kapcsolattartás a kereskedelemmel, a rendszerszervezőkkel, a fejlesztőkkel, a tesztelőkkel, illetve a rendszertámogatókkal
  • A projektmenedzsment tevékenységhez tartozó folyamatok, dokumentumsablonok, támogató eszközök használata, azok folyamatos karbantartása, alkalmazásuk felügyelete
  • Projektdokumentációk készítése, kommunikálása
  • Projektek értékelése, tanulságok visszacsatolása
Elvárások
  • Projektvezetői területen szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési projektek kivitelező oldali vezetésében szerzett, legalább 2 éves gyakorlat (fejlesztői csapat vezetése)
  • Tapasztalat projekt előkészítési tevékenységekben (ügyféligény felmérése, specifikálása)
  • IT területhez kapcsolódó végzettség vagy több éves tapasztalat
  • IT technológiák alapszintű ismerete
  • Nyitottság, friss gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kezdeményező, problémamegoldó hozzáállás
  • Angolnyelv-tudás
Előny
  • Agilis módszertanban szerzett gyakorlat
  • projektmenedzseri vizsga
Amit partnerünk kínál
  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet
Munkavégzés helye

Budapest

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő