www.cvonline.hu

IT Projektvezető

Hozzáadva: 2017.03.31.
Hirdetés azonosító: 1049187

Országos hálózattal rendelkező szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Projektek megvalósításának biztosítása a megadott határidőre, a meghatározott költségkerettel
  • Megszervezi és koordinálja a fejlesztés előkészítésében és megvalósításában résztvevők munkáját
  • Folyamatosan nyomon követi a projekt előrehaladását és az ahhoz meghatározott pénzügyi kereteket
  • Kapcsolatot tart a megrendelőkkel, a szervezeti vezetőkkel és a beszállítókkal
  • A felmerülő változásokat, problémákat kezeli és mindehhez megoldási javaslatokat dolgoz ki
  • Kialakítja és működteti a projekt adminisztrációs rendjét
  • Projekt lezárásakor gondoskodik az üzemeltetésre történő átadásról
  • Koordinálja a beszerzési eljárások előkészítését és részt vesz a lefolytatásukban
  • Riportál a központi vezetéség felé

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Projektmenedzser vagy supervisor tapasztalat (legalább 3 év)
  • Angol nyelv középfokú ismerete (főként írás/olvasás)
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Problémamegoldó és kezdeményező készség
  • Rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Magabiztos számítógép használat

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Azonnali kezdés
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Versenyképes juttatás
  • Stabil háttér

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Kategória
IT / Informatika
Régió