www.cvonline.hu

IT Projektvezető (MOL-csoport)

  • A hirdetés 963 napja lejárt

MOL-csoport / MOL Plc.

MOL-csoport IT Fejlesztési Központ munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakör célja:

Kiemelt informatikai projektek vezetése, a projekt munkájának koordinálása, esetenként külföldi projekthelyszíneken történő munkavégzéssel.

Feladatok:

  1. MOL-csoport informatikai projektjeinek előkészítése döntéshozatalra, szükséges erőforrások megtervezése, erőforrás ütközés esetén a projekt érdekeinek képviselete a szükséges erőforrások biztosítása érdekében
  2. Projekt operatív irányítása a projekt célok megvalósulásának érdekében (projekt terjedelem, költségvetés és határidő)
  3. Projekt tagok munkájának irányítása, a projekt feladatok naprakész nyilvántartása, megvalósulásuk követése
  4. Projekt előrehaladását biztosító szakmai döntések előkészítése, szakmai anyagok véleményeztetése, döntés előkészítés menedzselése
  5. Projekt megvalósulását biztosító informatikai szerződések menedzselése.
  6. Projekt kockázatok, együttműködők közötti érdekellentétek, konfliktusok kezelése
  7. Projekt státuszjelentések készítése, projekt adminisztráció biztosítása, projekt- és egyéb szakmai egyeztető értekezletek szervezése, irányítása

Követelmények:

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai műszaki/gazdasági végzettség
  • Minimum 5 éves informatikai projektvezetési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Mobilitás,(eseti jellegű külföldi munkavégzés esetén)

Előnyt jelent:

  • Programozási tudás
  • Nagyvállalati informatikai rendszerek áttekintő ismerete

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a honlapunkon keresztül. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

A jelentkezéssel kapcsolatban felvilágosítást ad: Bazsa-Jeszenszky Dóra (+36 20 260-9476)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő