www.cvonline.hu

IT Projektvezető (Hölgy/Úr)

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Az Ön feladatai:
> Önnáló tervezés, IT projektek tervezése, megvalósítása, irányítása
> Az ügymenetek folyamatos támogatása- és felülvizsgálata
> A projektcsoport szakmai irányítása- és vezetése
> Közreműködés a pályázati kiírásokban
> Technikai elemzések- és IT követelmények megvalósítása
> Projektcontrolling- és riportok véghez vitele

Elvárásaink:
> Kiváló nyelvismeret (ideális esetben magyar anyanyelv, kiváló német nyelvtudás, tárgyalóképes angol nyelv)
> Többéves tapasztalat IT területen
> Járatosság az aktuális szoftverfejlesztések kapcsán
> Projektmenedzsment ismerete mind elméletben, mind gyakorlatban
> Járatosság a folyamatok elkészítésében és dokumentálásában
> Utazási hajlandóság

Érdekli Önt a hirdetés? Amennyiben igen, keresse fel online pályázati oldalunkat.
Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Amit kínálunk: Önálló és változatos tevékenység végzését. Továbbképzésekben
való részvételt. Egy kecsegtető állást, piacképes bérrel, mely megfelel az Ön
elvárásának.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol