www.cvonline.hu
IT projektmenedzsment gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 818487
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Projekt adminisztratív feladatainak részleges átvétele

  • Projekt riportok
  • Dokumentum kezelés
  • Action lista vezetés
  • Költség követés
  • Ütemterv követés
  • Kockázat követés
  • Projekt portál adminisztrálása

 - Kisebb munkacsomagok menedzselése

 - Egyéb ad-hoc feladatok

Elvárások

 - IT vagy közgazdasági tanulmányokat folytató, utolsó éves nappali hallgató. 2014 nyári, vagy 2015 év eleji lezárása a tanulmányoknak.

 - Hosszabb távon érdeklődés a projektmenedzsment és az IT   iránt

 - Tárgyalóképes angol nyelvtudás (középfok feletti)

 - Logikus gondolkodásmód

 - Önálló, talpraesett, agilis személyiség

 - Rugalmas, precíz, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik

 - Ügyfélközpontú szemléletmód

 - Szeret tanulni, fejlődni

 - Legalább heti 4 napon tud dolgozni (legalább heti 32 óra)

 - MS Word, Excel, PowerPoint alapos ismerete

Jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajzot és   szintén angol motivációs levelet várunk.

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80533

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió