www.cvonline.hu

IT Projektmenedzser

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 966899
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése 15 éve alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal tatabányai partnercégünk részére keresünk IT projektmenedzser munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Weboldal- és online szoftverfejlesztési projekt koordinálása, új projekt indítása

- Adatok összegyűjtése, elemzése

- Specifikáció kidolgozása, továbbítása a fejlesztők felé

- Ütemezés, megvalósítás felügyelete

- Folyamatos visszacsatolás a megbízó felé

- Tesztelésben való részvétel

Elvárások:

- MS irodai szoftverek magas szintű ismerete

- Kommunikációs készség

- Projektvezetésben szerzett tapasztalat

- Képes csapatban dolgozni

- Angol nyelv magabiztos ismerete

- Tanulási hajlandóság

Előnyt jelent:

- Online területen szerzett tapasztalat, rendszerszemlélet

- Felsőfokú angol vagy német nyelvtudás

- Egyéb nyelv magas szintű ismerete

- A E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a jelentkezők önéletrajzát, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

Kategória
IT / Informatika