www.cvonline.hu

IT projektmenedzser

  • A hirdetés 724 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő banki, illetve informatikai fejlesztési és üzemeltetési szolgáltatást nyújtó ügyfelünk fejlesztési csapatába keresünk új munkatársat

Projektmenedzser

pozícióba. Az ideális jelölt informatikai területen szerzett tapasztalatával és szakmai ismereteivel képes a fejlesztői csapat munkájának szervezésére, koordinálására és ellenőrzésére.

Feladatok

  • Fejlesztési projektek ütemezésének tervezése, vezetése,
  • a projekteken dolgozók napi munkájának koordinálása, feladatok szétosztása, ellenőrzése,
  • a fejlesztési folyamatok kritikus értékelése, javaslattétel,
  • projektköltségek és határidők ellenőrzése és betartása,
  • tesztelés és bevezetés folyamatának irányítása,
  • projektadminisztrációs feladatok végzése.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • 2-3 év IT projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat,
  • agilis projektmódszertani ismeretek és tapasztalatok,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló problémafelismerő- és megoldó készség,
  • proaktív, felelősségvállaló, megbízható személyiség,
  • önálló és önellenőrző munkavégzés, kiváló szervező készség.

Előnyt jelent

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat,
  • informatikai fejlesztőként, programozóként szerzett gyakorlati tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat,
  • komplex, felelősségteljes feladatok,
  • folyamatos szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol