www.cvonline.hu

IT Projektmenedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.07.09.
Hirdetés azonosító: 944790

A média iparban tevékenykedő nemzetközi Ügyfelünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Komplex informatikai rendszerek (CRM, NETMASTER, ORACLE) felügyelete, kezelése és koordinálása
- Projektek tervezése, vezetése és ellenőrzése
- Kapcsolattartás külső tanácsadó céggel
- Belső folyamatok szabályozása, ellenőrzése
- Ellenőrzési és kontroll pontok kijelölése
- Szabályzatok kialakítása és karbantartása
- Ütemtervek kialakítása, szakmai dokumentáció elkészítése

Elvárások:

- Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
- Oracle vagy CRM rendszert érintő projektmenedzsment tapasztalat
- Felsőfokú szakmai végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség
- Logikai és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
- Versenyképes juttatások
- Nemzetközi projektek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a