www.cvonline.hu

IT projektmenedzser

  • A hirdetés 1231 napja lejárt
Partnercégünk fejlesztői csapatába keresünk IT projektmenedzser kollegát

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Komplex, heterogén környezetben működő informatikai rendszerek (webes adatgyűjtő felületek és háttérrendszerek, webszolgáltatások) üzleti és informatikai logikájának igényfelmérése, tervezése, specifikálása, a megvalósítás támogatása
  • A fejlesztési folyamatok végigvitele az igények megfogalmazásától az üzemeltetésre átadásig, a fejlesztési módszertanok elemeinek betartásával
  • Adatmodellek analizálása, tervezése, dokumentálása, a megvalósítás támogatása
  • Rendszerek, szolgáltatások közötti kommunikáció megtervezése

Képzettség típusa: Informatika

Szükséges végzettség: informatikai

Tapasztalat:
  • Összetett adatbázisok tervezésében, kezelésében szerzett gyakorlat
  • 2 éves gyakorlat nagyobb, komplex és heterogén rendszerek tervezésében, dokumentálásában, megvalósításában
  • 3 éves gyakorlat Java, PHP vagy C# nyelvek valamelyikében
  • XML technológiák ismerete
  • Alapszintű angol nyelvtudás (dokumentációhoz szükséges)
  • Megbízhatóság, proaktív munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás

Előny:

  • Adattárházak ismerete
  • Fejlesztési és projektvezetési módszertanok ismerete
  • SOA szemléletmód ismerete
  • IBM WebSphere MQ ismerete
  • IBM-DB2/MySQL adatbázis ismerete
  • Vezetői szemlélet, tapasztalat

Egyéb információ:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Munkavégzés helye: Budapest

Nyelvismeret: Angol, alapfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B06ITa

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna