www.cvonline.hu

IT Projektmenedzser Szoftverimplementációs területen

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.10.06.
Hirdetés azonosító: 956834

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Feladatok:

- Szoftverbevezetési ügyfélprojektek menedzselése szimultán
- Tanácsadók munkájának megszervezése
- Ütemterv készítése

Elvárások:

- Szoftver implementációban, bevezetésben szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség
- Csapatjátékos hozzáállás
- Office eszközök magas szintű ismerete
- Ügyfélközpontú, magabiztos fellépés
- PMI minősítés előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és piaci átlagon felüli juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
- Tapasztalatszerzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
- Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a