www.cvonline.hu

IT projektmenedzser gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 682421
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres IT projektmenedzseri gyakornoki pozíciókba munkatársakat.

Feladatok:

  • vállalatirányítási rendszer kezelése
  • belső honlapok frissítése, ellenőrzése
  • kisebb projektek elkészítése
  • projektmenedzserek munkájának segítése
  • egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú, gazdaságinformatikai tanulmányok (legalább másodév)
  • hosszútávú munkavállalás (minimum 1 év)
  • erős informatikai beállítottság
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • problémamegoldó készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (főként Excel)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 3-5 nap, hosszútávon.

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges busszal történő kijutás (munkavégzés: Fót, Veresegyház)
  • multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • vezetőképzéseken való részvétel
  • gyakorlatot követően főállású munkalehetőség

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése!