www.cvonline.hu
IT Projektmenedzser angol és német nyelvtudással
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 831238
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat

Feladatok

  • Aktív részvétel a vállalat nemzetközi projektjeiben
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése
  • Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése
  • Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)
  • Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen
  • Tárgyalóképes angol és kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 4-5 év informatikai projekttapasztalat nemzetközi környezetben
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Mobilitás, akár 25% projekthelyszínen

Előnyt jelent

  • Üzemeltetési ismeret (operációs rendszerek és/vagy szerver oldali alkalmazások)
  • ITIL certifikáció
  • Risk Management vagy Due Diligence tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tesztmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • Karrierlehetőség
  • Ergonomikus munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió