www.cvonline.hu

IT Projekt-vezető (Konzulens)

  • Company_icon Woodpecker Software Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

13 éve működő, dinamikusan fejlődő, nemzetközi terjeszkedés alatt álló, 30 fős szoftverfejlesztő cég keres fiatal csapatának bővítéséhez ambiciózus munkatársat

pozícióba, aki segít a cég céljainak megvalósításában.

Az új munkatárs feladatai:

  • Egyedi vállalatirányítási rendszerek bevezetésének folyamatában kapcsolattartás az ügyfél és a cég között
  • Szoftverek használatának betanítása
  • Kapacitás-menedzsment
  • Ügyfél-igények menedzselése, azok közvetítése a kivitelező csapat felé

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Alapvető gazdasági ismeretek (nem képzettséghez kötött)
  • IT beállítottság
  • Önállóság, proaktivitás, can-do attitűd
  • Vezetői attitűd

Amit nyújtunk:

  • Szép munkakörnyezet Buda központjában
  • Segítőkész, támogató légkör
  • Jó hangulat
  • Fejlődési lehetőség
  • Határozott céges jövőkép
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok

Fizetés:

  • Megegyezés szerint

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika > It-vezeto
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű