www.cvonline.hu

IT projekt menedzsment gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.24.
Hirdetés azonosító: 707979
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres IT projekt menedzsment gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Az új Üzleti Intelligencia (BI) használata, design reportok és belső honlapok kezelése cloud alapú megoldásokkal
  • IT csapattal való együttműködés során a csapat napi munkájának támogatása
  • Kisebb fejlesztési folyamatok megvalósításának segítése
  • Funciók közötti együttműködések (közös munka a pénzüggyel, beszerzéssel, és a HR csapattal)
  • A social média belső használata és a belső portálok alkalmazása az üzleti stratégiákban
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Hosszútávú munkavállalás (minimum fél év)
  • Erős informatikai beállítottság
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • Problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office magabiztos ismerete (főként Excel és PowerPoint)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 3-5 nap, hosszútávon.

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges busszal történő kijutás (munkavégzés: Fót / Veresegyház)
  • multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • vezetőképzéseken való részvétel
  • gyakorlatot követően főállású munkalehetőség

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.