www.cvonline.hu
IT Projekt Menedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.11.18.
Jelentkezési határidő: 2015.11.11.
Hirdetés azonosító: 982790
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • párhuzamosan több kisebb/nagyobb alapvetően IT projekt vagy műszaki szakértelmet kívánó feladat menedzselése,

  • különböző rendszerességgel riportok, státuszjelentések elkészítése az IT osztály működéséről,

  • egy-egy projekt kapcsán társosztályokkal és/vagy alvállalkozóval történő egyeztetések, ezek alapján pontos projektterv előállítása és menedzselése,

  • külső és belső auditok lebonyolítása,

  • szerződések/szabályzatok előkészítése/ újraértékelése, folyamatos nyomonkövetése,

  • új technológiák és üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása, aktív részvétel az üzletfejlesztésben,

  • alkalmazott projektmenedzsment módszerek szerinti feladatok elvégzése, koordinálása, események szervezése, dokumentáció előállítása, adminisztráció,

  • fejlesztői, üzemeltetési és rendszerszervezési csapat támogatása.
  • Elvárások

  • önálló, proaktív munkavégzést,

  • globális átfogó IT ismereteket, erős technológiai háttértudást,

  • kitűnő logikai képességet és kreativitást,

  • projektvezetési tapasztalatot,

  • tág látókört, nyitottság,ot fejlődő szemléletet és tanulási hajlandóságot,

  • MS irodai szoftverek magas szintű ismeretét,

  • kiváló kommunikációs készséget,

  • aktív és magabiztos angol nyelvismeretet.

  • Amit ajánlunk

  • alapbéren felül, teljesítménytől függő havi bónuszt,

  • hosszú távú munkalehetőséget,

  • egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet - karriermenedzsmentet,

  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,

  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,

  • rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,

  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió