www.cvonline.hu

IT Projekt Menedzser

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.09.
Hirdetés azonosító: 1056184

Feladatok:

  • Adott IT szolgáltatások/alkalmazások tekintetében teljes felelősséggel tartozik
  • Adott IT szolgáltatás üzemeltetésére és karbantartására vonatkozóan megtervezik a rövid és hosszú távú feladatokat
  • Támogatja a biztonsági ellenőrzéseket, menedzseli az eredményeket és a szükséges változtatásokról intézkedik.
  • Biztosítja a szolgáltatás folyamatos pénzügyi, funkcionális és műszaki megfigyelését

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű releváns szakmai tapasztalat (IT szolgáltatás/üzemeltetés területen)
  • Legalább 2-3 éves IT service menedzsment tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Alapvető IT technológiák ismerete
  • Logikus gondolkodásmód, problémamegoldó szemlélet
  • Csapatszellem
  • Erős kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, angol és német nyelvű önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1574-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő