www.cvonline.hu
IT PROJEKT MANAGER ANGOL ÉS NÉMET NYELVTUDÁSSAL
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 940205
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése

  • Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése

  • Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)

  • Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése

  • Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára
  • Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen

  • Tárgyalóképes angol és kommunikációs szintű német nyelvtudás

  • Legalább 4-5 év informatikai projekttapasztalat nemzetközi környezetben

  • Fejlesztési módszertanok ismerete

  • Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel

  • Mobilitás, akár 25% projekthelyszínen

  • Előnyök

  • Üzemeltetési ismeret (operációs rendszerek és/vagy szerver oldali alkalmazások)

  • ITIL certifikáció

  • Risk Management vagy Due Diligence tapasztalat

  • SAP ismeret

  • Tesztmenedzsment tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

  • Szakmai, nyelvi, vezetői képzések

  • Csapatépítő tréningek

  • Utazási lehetőség

  • Teljes körű élet-és balesetbiztosítás

  • Hosszú távú karrierlehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió