www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    IT Projekt Koordinátor német nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.08.20.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába  IT Projekt koordinátor (német nyelvtudással) munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szervezési feladatok ellátása a cég különböző projektjeiben
  • Szolgáltatási katalógus létrehozása
  • Ügyfél igények felmérése/ időszakos egyeztetés a projekt állásáról
  • Az igények és az üzleti lehetőségek egyeztetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Catalog management területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret
  • Kommunikációképes angol  nyelvismeret
  • Kiemelkedő MS Office felhasználói ismeret, különösen Excel és Power Point
  • Csapatjátékos személyiség
  • Proaktivitás

Értékelt kvalitások

  • UML tapasztalat
  • További idegennyelv minimum középfokú ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk

  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió